اطلاعیه مهم : انتقال دامنه های بین المللی - تحریم ایران

با سلام و احترامطبق اطلاع رسانی های جدیدی که توسط رجیسترر ثبت دامنه ریسلو ارسال شده است، محدودیت هایی برای دامنه های بین مللی که توسط ایرانیان ثبت شده ایجاد خواهد شد”، “تحریم جدید ریسلو”به ... بیشتر »

26th Jul 2017
همکاری در فروش (20% پورسانت)

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش هاست میهن وب هاستینگ از تمامی کاربران جهت بازاریابی و همکاری در فروش سرویس های هاستینگ دعوت به همکاری مینماید سیستم همکاری در فروش ما به گونه ای است که کاربر ... بیشتر »

19th Jan 2016
ارتقای سرورهای سی پنل به کلود لینوکس

با سلام و احترامبه اطلاع می رساند جهت ارتقاء سطح کیفیت و پایداری سرویس ها ، تمام سرورهای سی پنل به کلود لینوکس آپگرید شدندبرخی از امکانات هاست کلود لینوکس:قابلیت PHP Selector: که به کاربران امکان ... بیشتر »

2nd Jan 2016
جشنواره فروش نوروزی میهن وب هاستینگ

پیشاپیش فرا رسیدن سال 1394 را به مشتریان گرامی و کاربران عزیز میهن وب هاستینگ تبریک عرض می کنیم.به همین مناسبت جشنواره فروش نوروزی میهن وب هاستینگ از تاریخ 1393/12/17 الی 1394/01/15 اعلام می گردد.در این ... بیشتر »

7th Mar 2015
قوانین و مقررات

استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد.بدیهی است که میهن وب هاستینگ در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده ... بیشتر »

17th Jan 2014